Testování klientů12.11.2020

Dnes proběhlo 1. kolo testování našich klientů. Tímto bych chtěla všem rodinným příslušníkům našich klientů oznámit, že všichni klienti Domova pro seniory Anička jsou NEGATIVNÍ. Další kolo testování bude za 5 dnů. Nikdo z našich klientů test neodmítl. Zaměstnanci byli testováni na začátku tohoto týdne. Testování proběhlo na náklady zařízení a bylo také negativní. Zaměstnanci budou testováni antigenními testy v pondělí, a dále pak v 5ti denních cyklech. Touto cestou bych strašně moc chtěla poděkovat ,,svému,, personálu za dodržování všech pravidel, které jsem ve spolupráci s nadřízenými orgány (KHS, KÚ HK apod.) v zařízení nastavila. Občas jsem pochybovala, zda dělám dobře, protože jsme byli atakováni rodinnými příslušníky našich klientů, že klienty omezuje, zavíráme apod. Vždy jsem každé rozhodnutí, které se týkalo omezení práv našich klientů (např. zákaz návštěv), v sobě tisíkrát promyslela, snažila jsem se vžít do role, jak klientů, tak jejich rodinných příslušníků. Všechny restrikce jsem dělala tak, jak by se to líbilo či nelíbilo mě. A vyplatilo se. Děkuji všem, kteří na nás myslíte a podporujete nás. 

Mgr. et Bc. Klug Anna, MBA, LL.M., ředitel zařízení

 

více
10.10.2020

Z důvodu stále zhoršující se epidemiologické situace v ČR i v našem okrese jsem nucena přistoupit k zastavení přijímaní balíčků pro naše klienty. Toto opatření je platné od 12. září 2020 zatím na dobu 14 dnů. Dle stavu vývoje nákazy bude po určené době nařízení přehodnoceno a v případě poklesu výskytu bude opět přijímání balíčků obnoveno. Všichni děkujeme, že chápete naši starost o Vaše rodinné příslušníky a naši snahu, co nejvíce eliminovat vstup nákazy do zařízení. 

                                                                                                                   Mgr. et Bc. Klug Anna, MBA, LL.M., ředitel zařízení

více
počítadlo.abz.cz

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /data/web/virtuals/115042/virtual/www/domains/ldz.cz/dsa/func.php on line 4

zpět | tisk

DOMOV PRO SENIORY ANIČKA - Ubytování a kompletní ošetřovatelská péče pro seniory se sníženou soběstačností a mobilitou v příjemném rodinném prostředí.

Vítáme Vás na stránkách Domova pro seniory Anička ve Vamberku

Problém péče o seniory je v dnešní době velmi diskutované téma. Senioři jsou dlouhodobě opomíjenou skupinou, která potřebuje pomoc. Je spousta nadací, které se zabývají péčí o handicapované děti či dospělé, drogově závislé, ale bohužel je zapomínáno právě na staré občany. Myšlenka pomoci právě těmto lidem se mi zrodila v hlavě právě v době, kdy jsem se sama osobně dostala do kontaktu s problémem starého člověka a jeho bezmocností.

DOMOV PRO SENIORY ANIČKA ve Vamberku poskytuje pobytovou sociální službu v nepřetržitém provozu, zaměřenou na podporu naplňování všech životních potřeb klientů. Jedná se o seniory, kteří mají sníženou soběstačností z důvodu věku či chronického onemocnění a jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Zájemci o službu mohou být nejen z okolí Vamberka, ale i z celé České republiky. Zařízení je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb. Dále je členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, o.s.

ČertiObrázek pokObrázek 3

 • umístění budovy, její technický stav a materiální podmínky služby
 • kapacita zařízení je 51 klientů sociální služby
 • budova je po rekonstrukci, jsou udržovány v ..

  více
 • Cílovou skupinou Domova pro seniory Anička jsou:

 • klienti starší věku 55 let
 • klienti s chronickým nebo jiným zdravotním postižením
 • senioři
 • čá...
 • více

  Klienti zařízení mohou využívat dle svých zájmů, potřeb a zdravotního stavu pořádané programy v zařízení. Patří sem:

 • možnost sledování televize
 • p...

  více
 • Copyright © 2013 dsa@ldz.cz
  Design by Lucie SLIŽOVÁ
  LDZ, s.r.o.
  Domov pro seniory Anička
  Na Kameni 116, 517 54 Vamberk
  GPS Loc:50°6
  16°17
   
  sociální úsek
  Mgr. et Bc. Klug Anna, MBA, LL.M.
  T: 498 771 860
  M: 774 453 350
  E: dsa@ldz.cz
  Mgr. et Bc. Klug Anna, MBA, LL.M.
  ředitel zařízení
  T: 498 771 860
  M: 774 453 350
  E: dsa@ldz.cz
   
  zdravotnický úsek
  Veverková Iveta
  vedoucí pracovník
  T: 498 771 863
  M: 724 921 621
  E: sestry@ldz.cz
  Perets Olena
  vedoucí zařízení
  T: 498 771 862
  M: 774 453 351
  E: vedouci@ldz.cz